Sürgősen eladó lakások Budapest XIV. kerület (190 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest XIV. kerület

Rendezés:

Összes találat: 190 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43287872)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (86335549)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerületben, a Nagyzugló városrészen eladó egy 36 m2-es, 1 szobás, de könnyen két szobássá alakítható, csendes, világos, jó...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32319458)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92644199)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Kerékgyártó utcában a XIV. kerületben egy 28 négyzetméteres, emeleti elhelyezkedésű, napfényes lakás. Az ingatlan zöldr...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32479897)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22335946)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 14. kerületben egy csúsztatott zsalus, klímás, felújítandó, harmadik emeleti, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelke...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93544333)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Könnyed sétára a Városligettől kínálok eladásra egy II. emeleti erkélyes, 44 négyzetméteres, 1 szobás lakást Budapest XIV. kerü...
55 800 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74334674)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIV. kerületében, Herminamező határán egy jó állapotú, 41 m²-es, 1+1 szobás, erkélyes téglalakás, amely ideális ...
58 990 000 HUF
1 340 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46457537)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Zugló Alsórákos részén egy bruttó 16 m²-es garzonlakás. Az ingatlan 1/1 tulajdon, saját helyrajzi számmal rendelkezik, la...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38177653)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (64575639)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34764734)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32343443)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, k...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47771477)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79638756)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy barátságos, jó elosztású lakást egy 4 emeletes társasház legfelső szintjén, nyugodt, zöld környezetben. ...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23248865)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26747949)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló állapotú, 32, 27 m²-es, amerikai konyha-nappali + 1 szobás gépesítetlen lakás Budapest XIV. kerületében, Alsór...
49 490 000 HUF
1 499 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal