Sürgősen eladó lakások Budapest XV. kerület (86 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest XV. kerület

Rendezés:

Összes találat: 86 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73712436)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (58633217)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületében...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (29389416)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94834339)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület: 1950-es évek elején épült, Tetőszerkeze...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (27445237)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es ü...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (67523285)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34497354)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületéb...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33176265)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökéletes induló otthon, amely befektetésként is megállja a helyét. Lakás: - nettó 26 m², bruttó 34 m² - 1. emelet - nappali-...
52 000 000 HUF
1 529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13351265)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: csendes mellékutcában, újpest szomszédságában, 35 m2, 1 szobás, közepes állapotú téglalakás, TÁROLÓVAL. AZ ép...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74222465)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség a XV. kerületben – Páskomliget utcai felújítandó kislakás eladó! Budapest XV. kerületének kedvelt részén, a ...
46 990 000 HUF
1 342 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43931342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a 15. Bocskai utcában, a Szentmihályi úttól kb 150 méterre lévő újszerű 42 nm, 1. 5 Szobás lakás lakást, melyb...
33 500 000 HUF
797 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44764463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (46279347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (74815292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet jó ...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89343933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Zsókavár utcában- Felújítandó, 47 m²-es, gardróbos lakás, szigetelt házban, LAKÁS JELLEMZŐI: A nyílászárók cser...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93743652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74239545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Csak az iroda kínálatában! ZÖLDÖVEZET, kiváló lokáció és infrastruktúra! SZIGETELT, igényes, kamerarends...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (97912444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (99346349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XV. kerületben, Rákospalotán, csendes, családi házas övezetben, egy 22 nm-es, felújított, galériás, mini garzon. A Cs...
31 900 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (41227995)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest XV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal