Sürgősen eladó lakások Budapest V. kerület (123 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest V. kerület

Rendezés:

Összes találat: 123 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47932445)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44114454)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47482762)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az inga...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (88994831)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Váci utcában – 42 m²-es ritkaság Budapest legizgalmasabb részén! Ha valaha is álmodoztál arról, hogy a belváros...
76 000 000 HUF
1 809 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53781313)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes kis lakás a Belvárosban! Budapest V. kerületében, a belváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 28 nm-e...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73134342)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetés vagy Belvárosi Otthon a Váci Utcában: Csendes Menekülés a Forgatagból! Páratlan lehetőség az v. kerület szívében! a...
75 990 000 HUF
1 767 209 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74236373)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a harmadik emeleti, rendkívül napfényes lakás igazi ritkaság a piacon, hiszen a folyosó legvégén helyezkedik el, így az ajta...
82 000 000 HUF
2 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75664824)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a harmadik emeleti, rendkívül napfényes lakás igazi ritkaság a piacon, az ajtaja előtti szakasz privát erkélyként funkcionál...
77 500 000 HUF
1 845 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96649853)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerület belvárosában, a Ferenciek teréhez, Váci utcához közel – Bauhaus házban, földszinti, utcai barátságos 25nm-es szobás ...
54 900 000 HUF
2 196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33523443)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.  Az...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49346592)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az v. kerületben eladó, egy csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű, 50 nm-es, kétszobás lakás. Az ingatlan egy impozáns, nagypolg...
83 000 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57247525)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban eladó, egy 47 nm -es, 2 szobás, felújított lakás. Az in...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (22977995)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Budapest v. kerületében, a Szent István körúton! Budapest egyik legfrekventáltabb ré...
39 200 000 HUF
1 568 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93238436)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest v. kerületében, a Károly körúton, a Deák Ferenc tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 31 m²-es, galériás, te...
68 990 000 HUF
2 225 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (52998323)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS*** Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Eg...
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77739845)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39142373)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma