Sürgősen eladó lakások Budapest XI. kerület (163 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest XI. kerület

Rendezés:

Összes találat: 163 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (21529592)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerület Albertfalva csendes, családi házas részén, az Adony utcában, saját kerttel rendelkező társasházban, eladó egy 42 nm...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13616399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakások Újbuda szívében Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, fejlődő városrészében különleges új otthonok ép...
67 900 000 HUF
2 057 575 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25824527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló állapotú, 31 m²-es lakás amihez egy 6m²-es erkély is tartozik Budapest 11. kerületében, az Alíz utcában – 2020...
69 900 000 HUF
2 254 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44347823)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46795995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: XI. Bogdánfy utcai lakótelepen, nagyon jó közlekedésn...
69 900 000 HUF
1 889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (59976964)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95494375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű 1-2-3 Szobás, Teraszos Álomotthonok Újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúr...
71 500 000 HUF
2 306 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85394463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten XI. kerületben (xii. Szélén) Hegyalja út - Dayka Gábor utca sarkán épült társasházban garzon lakás eladó. Mivel sp...
47 000 000 HUF
1 740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37642922)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Beregszász úton, a metrótól mindössze 5 perc sétára eladó ez a brutto 31 nm-es, 1 s...
69 900 000 HUF
1 997 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (55698341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan, amelyet most bemutatunk, egy 43 négyzetméteres, felújítandó lakás, amely ideális választás lehet akár saját otthon...
60 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (68381747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
71 500 000 HUF
2 306 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (81882233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XI. kerületben a Csíky utcában liftes társasház második emeletén kínálunk lakásokat a Műegyetem közelében! a lakások udvari é...
48 200 000 HUF
1 853 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45446889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
69 100 000 HUF
2 093 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53974484)