Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 610 db
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (29982523)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Nagybaracska csendes, nyugodt részén eladó egy 1335 nm-es telken elhelyezkedő, 107 nm-es, tégla falazatú családi ház, amely kiv...
17 000 000 HUF
158 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (84365821)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 4
Felújított otthon Bácsbokodon hatalmas telekkel! Ha egy felújított, tágas családi házat keresel nyugodt környezetben, ahol már ...
25 500 000 HUF
271 276 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (14351673)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerület...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herendi ikerház hirdetés (79333293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű ikerház Herenden 2 külön lakás, kiváló lehetőség! Herenden, nyugodt, napfényes környezetben kínálunk megvételr...
58 900 000 HUF
866 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (93583759)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3
Különleges adottságú ingatlan a Tokaji borvidék világörökségi részén, Mád szívében! A méltán híres Európa Nostra-díjas zsingó...
59 900 000 HUF
460 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58453499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó: 3 külön apartman a Gozsdu udvar mellett – Airbnb és hosszútávú kiadásra is prémium befektetés Sale: 3 Separate Apartmen...
120 900 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47653547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a VI. kerület szívében Szív utcábanBudapest VI. kerületének közkedvelt részén, a Szív utcában kínálunk ...
72 000 000 HUF
1 220 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (24542956)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Dabas Rózsadombján kínálunk eladásra egy önálló, új építésű, kertkapcsolatos családi házat, amely modern műszaki tartalommal és...
138 000 000 HUF
1 078 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (72537195)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
138 000 000 HUF
1 078 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (59912376)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 2
Eladó modern családi ház Tokod központi, mégis csendes részén! A 2019-ben téglából épült, igényes kivitelezésű 200 m²-es inga...
109 000 000 HUF
545 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (46454398)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyergesújfalun, a város központhoz közel egy 53 nm-es panellakás. Nyergesújfalu Budapesttől 50 km-re a Közép-Dunántúli ...
44 189 206 HUF
833 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (19547323)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, dupla erkélyes lakás a 12. kerületben, a mom park szomszédságában. Eladásra kínálunk a XII. kerület központi fekv...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32324391)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének közkedvelt részén, a Szív utcában kínálunk megvételre egy 59 nm-es, 1. emeleti, klasszikus nagypolgári...
72 000 000 HUF
1 220 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49257115)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerület a Mester utcabán eladó 70 nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás. Az ingatlan teljes körű felújításon esett ...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74448344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tágas otthon, ahol a családi élet új szintre léphet! Képzeld el, hogy minden reggel napfényben ébredsz, a gyerekeknek külön szo...
199 000 000 HUF
1 604 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74482212)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületé...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (77327994)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föl...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (53619137)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját használatú udvarrésszel! Az ingatlan telj...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (74873422)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs, azonnal költözhető családi ház eladó Gyömrő nyugodt, kertvárosias részén Eladó Gyömrő csendes, barátságos körny...
166 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (84521734)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, erkélyes ikerházfél GanzkertvárosbanEladó Budapest 18. kerületében,...
140 000 000 HUF
1 147 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: