Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 610 db
Eladó Bedegkéri családi ház hirdetés (34111559)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 30226 m2
Szobaszám: 2
A magával ragadó Somogyi-dombság zsákfalujában, Bedegkéren eladó 3 hektáros belterületi ingatlan, ami 5 önálló helyrajzi számon...
130 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábonymegyeri lakóövezeti telek hirdetés (56598779)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: n/a
Bábonymegyer bábonyi részén eladó egy belterületi építési telek. A telek méretei:2095 m2: közművek az utcában˙(víz, villany, ...
7 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Magyarkeszi családi ház hirdetés (59778936)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1898 m2
Szobaszám: 2
Eladó Magyarkeszin egy hangulatos, 60 m²-es családi ház, amely a természet közelségében, csendes környezetben található. Az i...
8 500 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77894436)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos otthon a Móricz szívében beköltözhető állapotban! Keresed azt a lakást, ahol reggelente nem a lámpát kell felkapcsoln...
350 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27732741)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, erkélyes lakás csendes környezetben, kiváló közlekedéssel újbudán A XI. kerület közkedvelt részén, a Halmi utcában,...
73 900 000 HUF
1 421 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65741526)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kele...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75848333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII. kerületében, Rottenbiller utca elején, a Városligeth...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33427242)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes elegancia és végtelen lehetőség a Városliget szomszédságában! Megvételre kínálunk egy klasszikus, nagypolgári lakás...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26239441)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és családalapítók figyelem! 908. 000 Ft/m² áron a baross utcában! (For english please scroll down) Budapest egyik le...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35838539)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: - Alapterület:...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44538172)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, világos, erkélyes, 3 szobás lakás a Rákóczi út 78. Szám alatt, egy rendezett, kulturált tár...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92531332)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a buli negyed szívében! Airbnb engedéllyel! Klauzál térnél, rendezet ház első emeletén, 77 m2, 2 szobás, jó elosztású lakás eladó. 3 Éve teljesen fel lett újítva, vezetékek ki lettek cserélve, Ariston cirkó kazán, biztonsági ajtó, ablak csere.
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (76884314)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaeszláron kiváló lehetőségekkel! Tiszaeszlár csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 2 szintes,...
22 900 000 HUF
194 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38334323)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, a Benczúr tér közvetlen közelében, belső udvarra néző, tégla építésű 62nm alapterületű Nappali + 2 sz...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (25634323)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás - erkélyes - társasházi lakás az Eperjes utcában! Eladásra kínálunk egy liftes társasház 5. emeletén található...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54548289)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Polgári elegancia és városi kert, különleges otthon, Nyíregyházán a Sóstói út közelében Nyíregyházán a belvárostól néhány perc...
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54548289)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Korányi kertvárosban 57 m2-es 3 szobás műanyag nyílászárós erkélyes lakás, kedvező áron eladó. A társasház sziget...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77489373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli 1. emeleti, 2 szobás erkélyes lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni érdemes:- 55 nm- tégla építés...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca
114.
115.
DH Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda)
116.
DH Tatabánya, Komáromi utca
117.
118.
122.
DH Vécsey utca - Pesterzsébet
123.
DH Veszprém, Budapest út
124.
125.
126.
DH Zalaegerszeg, Ady Endre utca
127.
DH Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal