Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 463 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (87532745)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében - Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehet...
100 000 000 HUF
1 694 915 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67145942)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es társasházi lakás. Nagy erkéllyel rendelkezik, to...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (41382343)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok felújított, erkélyes lakást a II. kerület Víziváros szívében, akár 3 szobássá alakítható! ! ! Budapest egyik...
119 000 000 HUF
1 803 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52275372)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében - modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehet...
120 000 000 HUF
1 518 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (91494244)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
105 000 000 HUF
1 721 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43464299)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú lakás a 2. kerületbenEladó egy 2. emeleti, 2 és fél szobás lakás a budai zöldövezetben. Az ingatlan egy különl...
128 000 000 HUF
1 855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37454372)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületi prémium kertkapcsolatos otthon nagy terasszal, resort szintű lakóparki szolgáltatásokkal. Magas presztízsű, zárt l...
131 900 000 HUF
1 806 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54135833)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas go...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23459912)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
120 000 000 HUF
1 739 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34834737)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34373525)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
130 000 000 HUF
1 884 057 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32668232)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a II. kerületben, a közkedvelt Apostol utcában egy 66 m2-es, nappali+2 hálószobás, jó állapotban lévő, csendes, kertre né...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93924342)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (44977742)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Azonnal költözhető belvárosi LAKÁS*** A lakás, 67 nm-es, 1+ 2 szobás, fürdőszoba- wc-vel rendelkező, erkélyes, 3 emeletes t...
75 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buzsáki lakóövezeti telek hirdetés (47736897)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: n/a
Buzsákon eladó 912 nm - es építési telek. A telek csendes környéken helyezkedik el, szélessége 18 * 50 méter. a víz, villany k...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (38433454)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 1980-ban épült, tégla szerkezetű, 2 szintes családi házat, mely 606 négyzetméteres telken helyezkedik el. ...
119 900 000 HUF
599 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (25686933)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Gárdony központjához közel várja új tulajdonosát ez az igazán sokoldalú, 50 m2 hasznos lakóterületű, önálló helyrajzi számmal r...
59 500 000 HUF
1 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (68496997)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Székesfehérvár csendes, nyugodt, kertvárosias részén, 4 lakásos társasházban egy kiváló, tégla építésű, cseré...
71 900 000 HUF
910 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Seregélyesi családi ház hirdetés (49438633)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1775 m2