Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (52311721)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten hangulatos, kertkapcsolatos otthont kínálunk megvételre! Budapest XX. kerületének kedvelt, családias hangulatú...
81 990 000 HUF
987 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (71467515)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52437349)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (83573895)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
3 Lakás, egy ingatlan Pesterzsébeten, Budapest XX. kerületben ELADÓ! Két lakás összenyitható, és egy lakásként is funkcionálh...
96 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (83573895)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
96 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36347753)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított, belső kétszintes lakás az Alacskai lakótelepen Budapest XVIII. kerületében, az Alacskai l...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (57744989)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető Kertkapcsolatos, felújított társasházi lakás Gyál kedvelt részén! Gyál közkedvelt részén, csendes utcában ...
55 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49992645)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es, panorámás, társasházi lakás. Nagy erkéllyel ren...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (89946978)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3
Eladó újépítésű házak társaságában, Ócsán egy két szoba + nappalis ikerház! Ócsa nyugodt, közkedvelt részén kínálunk megvétel...
81 006 600 HUF
1 350 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (52889643)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Pesterzsébeten, csendes környezetben. Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részén ...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38663483)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a 46 m²-es, igényesen felújított lakás a Városliget mellett Amerikai konyhás nappali, külön háló Csendes, zöld kertre néző ...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (31354912)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok egy napfényes 17. kerületi felújított, panelprogramos 2. emeleti 63 m2-es panel lakást. a lakás 2022-ben let...
79 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33424833)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületének egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező utcájában, a Révész utcában a Duna-part köz...
590 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44677329)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisvárosias környezetben álom otthonok. Igényes építészeti megjelenés, értékálló, unikális lakókörnyezetet biztosít. VÁRJUK az ...
171 827 833 HUF
1 590 998 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74393373)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényesen felújított lakás kiváló lokációban! Eladó Budapest XIV. kerületének közkedvelt részén, Istvánmezőn, egy 75...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (26352997)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Ritkaság Zuglóban! Az Otthon Start Programnak megfelelő családi HÁZ! Alsórákos csendes utcájában, kertvárosi környezetben köz...
135 000 000 HUF
859 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi tégla lakás hirdetés (73884522)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Balaton közelsége, nyugalom és otthonosság, mindez egy helyen, Lepsényben. Eladásra kínálunk egy napfényes, déli fekvésű, 64 ...
55 000 000 HUF
859 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai tégla lakás hirdetés (93322942)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium Balaton-parti apartmanok 20 méterre a víztől, páratlan elhelyezkedéssel! Budapesttől az egyik legközelebbi Balaton-pa...
159 486 600 HUF
2 658 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73192937)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartogat magában, akár nagymé...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (27339394)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 2/a kerületben csendes, nyugodt utcában egy 162 nm-es sorházi lakás. a telek 1004 nm, amin két lakás van, osztatlan köz...
189 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca
114.
115.
DH Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda)
116.
DH Tatabánya, Komáromi utca
117.
118.
122.
DH Vécsey utca - Pesterzsébet
123.
DH Veszprém, Budapest út
124.
125.
126.
DH Zalaegerszeg, Ady Endre utca
127.
DH Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal