Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 772 db
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (65335329)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 4
Panorámás ikerház-fél Rózsavölgy szívébenBudapest XXII. kerületének legkedveltebb részén, Rózsavölgyben kínálunk megvételre egy...
169 000 000 HUF
1 320 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33439854)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
POTE-hoz nagyon közel elhelyezkedő felújított LAKÁS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámá...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17234434)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs Kertvárosban X/8-ik emeleti 3 szobás 73 m2-es erkélyes panellakás. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: lk068872
57 900 000 HUF
793 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73962849)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertvárosban, a Tildy Zoltán utcában eladó egy teljeskörűen felújított, 10/10. emeleti, 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, műan...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36936293)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, csendes, teljeskörűen felújított otthon Mártonhegyen! Mártonhegy zöldövezeti részén, csendes környezetben kínálunk me...
152 000 000 HUF
1 853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi sorház hirdetés (87576348)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Biatorbágy, rendezett lakóparkjában a Hochwart Mihály utcában, eladó, egy négylakásos sorház szélső, belső kétszintes lakása, s...
139 900 000 HUF
1 413 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi tégla lakás hirdetés (61579979)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biatorbágy -Tópark be my CITY-ben eladó egy 74nm-es luxus otthon! Eladó egy páratlan, 74 m²-es, nappali + egy szobás otthon a ...
120 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31744848)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó panel lakás! Főbb jellemzők: - 8. emeleti elhelyezkedés - 56 m2 - 1+2 félszoba - étkező...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi házrész hirdetés (47335244)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1484 m2
Szobaszám: 2
Mezőberény Belvárosában Házrész Eladó! Ezt az ingatlant kifejezetten tudom ajánlani befektetők és vállalkozók részére, hiszen...
10 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (53427332)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3565 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Komló-Mecsekjánosiban nagy telekkel és kiváló lehetőségekkel! Eladásra kínálunk egy felújítandó c...
24 900 000 HUF
267 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (75148352)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Komlón, Dávidföldön csendes utcában, eladó egy 755 m²-es telken elhelyezkedő, 182 m²-es, 4 szobás, belső kétszintes, duplakomfo...
84 900 000 HUF
466 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Komlói tégla lakás hirdetés (79591728)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komlón, Szilvásban, az Alkotmány utcában első emeleti, egyszobás, részben bútorozott lakás kiadó hosszú távra. Bérleti díj: 110...
110 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (95213754)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 4240 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Zala vármegye északi részén fekvő Batyk községben egy sok lehetőséggel rendelkező ingatlant. a település egy c...
39 624 000 HUF
426 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (47832736)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Zala vármegye északi részén Batyk község csendes utcájában, egy kis családi házat. a 94 m2-es téglaépítésű ing...
22 000 000 HUF
234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyiszentmiklósi családi ház hirdetés (87524388)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3206 m2
Szobaszám: 3
Tágas otthon hatalmas telekkel természetközeli élet és rengeteg lehetőség egy helyen! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, kiváló a...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25775575)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó egy 50nm-es, két szobás 4. emeleti lakás a Budai Nagy Antal lakótelepen. Az ingatlan közepes állapotú, részben bútorozot...
150 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36553237)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67349369)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79779413)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs Kertvárosban X/8-ik emeleti 3 szobás 73 m2-es erkélyes panellakás. 57900000 Ft Referencia szám: lk068872
57 900 000 HUF
793 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78975886)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi teljes körűen felújított, két szintes otthon Pécs szívében. Pécs egyik legkedveltebb, központi belvárosi részén kínál...
55 900 000 HUF
765 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.