Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (34874355)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 53 m²-es panellakás Kispesten, a Kisfaludy utcában! Kispest egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor élhető és jól ellátott ré...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82799941)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított, berendezett, csendes lakás a blahán, minimális rezsivel, 2 galériával, gyönyörű polgári házban! ! ! Otthon ...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (35737456)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 5
Dabas kedvelt részén kínálok megvételre egy 165 m²-es, 1996-ban épült, masszív téglaszerkezetű családi házat, amely egy 680 m²-...
79 900 000 HUF
484 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59163437)
12 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó különleges nagypolgári lakás Budapest egyik legkedveltebb részén, Újlipótváros szívében, a Szent István körúton, a Margit...
184 500 000 HUF
1 524 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49549973)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított, berendezett, csendes lakás a BLAHÁN, MINIMÁLIS rezsivel, 2 galériával, gyönyörű polgári HÁZBAN! ! ! OTT...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (52954123)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 7
Balatonalmádi csendes utcájában, örök Balatoni panorámás, felújított, szigetelt, 3 szintes családi ház eladó. Az ingatlan közé...
218 000 000 HUF
886 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (13447776)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben kínálunk eladásra egy napfényes, 52 négyzetméteres, első emeleti, kiváló állapotú panel lakást, amely egy rendezett...
52 990 000 HUF
1 019 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (26955294)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló állapotban lévő, földszinti, felújított, 68nm-es panel lakás Veszprémben a Jutasi úton. Az ingatlan teljes fe...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (43134678)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két bejárat, saját parkoló és saját kert: a tökéletes első lakás! Veszprém - Bakonyalján eladó ez az 52 m²-es, földszinti lakás...
72 900 000 HUF
1 401 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (47863349)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri hétvégi ház hirdetés (92262153)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű családi ház Surány csendes zöldövezetében. Eladó Pócsmegyer-Surány egyik legnyugodtabbik részén egy tégla ...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73399233)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XV. kerület Hubay Jenő téren egy 48 nm-es, kertkapcsolatos, teraszos, 1+1 szobás, gyönyörű állapotban lévő, egyedi fűté...
81 900 000 HUF
1 706 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96745236)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, igény esetén gyorsan költözhető, tehermentes lakás újpalotán! XV. Újpalotán, a Fő térhez és a piachoz közeli, ren...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74643796)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sürgősen eladó szuper helyen, a 18. KERÜLETBEN! Csendes, családi házas környezetben, 4 lakásos társasházban eladó egy gyönyör...
90 000 000 HUF
1 232 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46775424)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
BudaörsÚjbuda határán azonnal költözhető, kétszintes otthon befektetésnek is kiváló! Eladó egy 76 m²-es, belső kétszintes, napp...
83 000 000 HUF
1 092 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53729741)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
Befektetők és családok figyelem kivételes lehetőség ÉRDEN! Eladó egy 925 m²-es telken fekvő családi ház Érden, a Kőrösi iskol...
159 800 000 HUF
746 728 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (93436787)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Szép családi ház - Fót központban! Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szinte...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34373464)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Ritkaság a piacon, 2 lakóingatlan egy telken! Parkváros keresett részén! Összeköltözők, otthoni vállalkozást üzemeltetőknek! ...
239 000 000 HUF
1 127 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (36426432)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos tetőtéri lakás Dunaharasztin garázzsal, medencével! Dunaharaszti egyik kedvelt, nyugodt utcájában kínáljuk m...
76 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (43434277)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.