Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (35354944)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 5
Dabas kedvelt részén kínálok megvételre egy 165 m²-es, 1996-ban épült, masszív téglaszerkezetű családi házat, amely egy 680 m²-...
79 900 000 HUF
484 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (67327728)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és ...
117 900 000 HUF
1 437 804 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (49836583)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Gazdálkodna? Lovakat tartana? Itt a lehetőség Helvécia csendes ölelésében! Eladó egy 2613 nm-es birtok Helvécia közkedvelt, te...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84597793)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Kiadó 4 szobás újszerű belvárosi lakás! *** Bérbevételre kínálok Kecskemét belvárosában, a Rákóczi utca közelében, egy 201...
350 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34349439)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét, Alsószéktón eladó egy majdnem teljesen elkészült, új építésű lakóparkban elhelyezkedő, 91, 7 nm-es nettó alapterület...
86 900 000 HUF
954 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23844777)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38324544)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten Belvárosi újszerű Exclusive 9 lakásos szigetelt társasházban, 96nm-es nappali + 3 szobás lakás. Teremgarázsi...
109 000 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (69379217)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Teljesen felújított családi ház eladó Lajosmizse szélén! Eladásra kínálunk Lajosmizse nyugodt, kertvárosias részén, a települé...
53 000 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77722873)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét Petőfivárosban, a Bagoly Egészségház közelében egy amerikai-konyha nappali + 2 szobás (+ szoba kialakítható), 3...
99 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34244892)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakásAz ingatlan közel helyezkedik el a belvárosho...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65839447)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93748493)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Kecskemét belvárosában, a színház közelében, saját kerttel! Ha egy könnyen megközelíthető, praktikus lakást keres...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44479952)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (65552714)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben ***Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, ...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43228796)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79961372)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54755384)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31654373)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25798444)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBANEladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ing...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89629244)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal együt...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút