Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25467189)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83914577)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Boróka lakóparkban 4 szobás lakás nagy terasszal, nagy ERKÉLLYELEladó Kecskeméten a boróka lakóparkban, 2019-ben átadott, minős...
83 900 000 HUF
1 181 690 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99434174)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Kórház mellett sorházi ingatlan garázzsal kis KERTTEL. Eladó Kecskemét Máriavárosban egy hőszigetelt téglaépítésű, 3 szintes (f...
126 900 000 HUF
1 133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83819759)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77624795)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy lenyűgöző panorámával büszkélkedő, 88 m²-es, 4 szobás lakás a város szívében, mely a 4. emeleten helyezkedik el egy m...
87 900 000 HUF
1 059 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75147444)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75353948)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49584238)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét- Kadafalván eladó egy négylakásos lakóépület sorházi lakása, közel 400 nm-es lekerített, önálló telekrésszel, gondozo...
86 000 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (96452326)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Lehetőség a belvárosi életre! ***Kecskemét szívében, a város nyüzsgésétől pár perc sétára, eladó egy tágas, 3 lakásos társa...
93 000 000 HUF
788 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75374483)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94392453)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54853421)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén Hollandfaluban sorházi lakás eladó! Az ingatlan 1980-as évek végén épült tégla szerkezetű, ...
99 000 000 HUF
767 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74447763)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26273769)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a Danubio lakóparkban egy tágas napfényes nagy teraszos kertes lakás a 68 NM-es amerikai konyhás nappali, plus...
199 000 000 HUF
2 618 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98284382)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
2026 Júniusában költözhető, prémium, tégla építésű családi ház Kecskemét, Vacsiközben alacsony rezsivel, extra felszereltséggel...
179 900 000 HUF
1 266 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78584999)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (44541257)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Martonvásárban egy 708 m2 zártkerti 40 m2-es Viablokk szigetelt tégából felújított ingatlant. + Kb 20 m2-es 2...
20 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94525373)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Értékálló, stabil pont éljen családjával érden, tervezzen HOSSZÚTÁVRA! Eladó egy kétgenerációs családi ház az Érd Parkváros rés...
119 000 000 HUF
734 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (55293922)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 3
Eladó tárnokon három szobás jó állapotú családi ház, nagy KERTTEL! Az ingatlan elhelyezkedés szempontjából központi helyen feks...
88 000 000 HUF
988 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.