Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (44323233)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Létezik olyan újépítésű otthon, ahol a luxus nem extra, hanem alapfelszereltség beépített konyhabútorral és lámpatestekkel együ...
166 000 000 HUF
1 160 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (52524322)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 6
Harkány üdülőövezetében többgenerációs nyaraló, kiváló befektetési lehetőségHarkány közkedvelt üdülőövezetében kínálok megvétel...
59 900 000 HUF
565 094 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39632542)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi sorház hirdetés (65475426)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 9
Harkány csendes mellékutcájában, a Gyógyfürdőtől mindössze 10 perces sétára eladó egy 4 belső szinttel rendelkező, sorházi szél...
31 900 000 HUF
106 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádkövesdi családi ház hirdetés (37235174)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók Figyelem! Eladásra kínálok Nógrád vármegyében Nógrádkövesden, -egy 70 nm-es felújított lakóházat- hozzá tartozó ven...
50 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27395662)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (88756926)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csEladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos ...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (38996514)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű családi ház Újpest Megyeren csendes, forgalommentes utcában! a 406 m²-es telken elhelyezkedő ingatlan bruttó 1...
280 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27448981)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35596327)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom Újpest egyik csendes utcájában található földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaro...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44113452)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon Újpest Zöldövezetében! Eladó egy minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított, 86 nm-es álomotthon a Gör...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94534329)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsiBudapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ép...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34899317)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. a XIII. És IV. kerület határán, kiváló ...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44379236)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. )Főbb adatok:Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakótelepE...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (54936563)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33454293)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37146384)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (53764344)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37486959)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (74269833)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült, panelprogramos 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos napp...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca
114.
115.
DH Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda)
116.
DH Tatabánya, Komáromi utca
117.
118.
122.
DH Vécsey utca - Pesterzsébet
123.
DH Veszprém, Budapest út
124.
125.
126.
DH Zalaegerszeg, Ady Endre utca
127.
DH Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal