Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57771744)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a Ráday utcában azonnali érték, biztos hozam, gyors költözés! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcájában...
54 000 000 HUF
1 459 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (22449854)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség, festői dunai panoráma Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útján. Eladó a II. kerületben (Újlak), a Duna-p...
115 000 000 HUF
1 513 157 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27833354)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a IX. kerületben, belső ferencvárosban ráday utca mellett, közel a DUNÁHOZ! Belső Ferencváros egyik legkedveltebb...
149 900 000 HUF
1 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84929547)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel a város egyik igazi Privilégiumát! English text below! Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleg...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73476154)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik le...
84 900 000 HUF
922 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63745143)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bazilika mellett, minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított kétszintes luxus lakás ELADÓ! Az 5. kerület frekventált rész...
289 990 000 HUF
3 020 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24743877)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra né...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13637176)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A hár...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84353796)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a Duna-parton, ahol a városi élet találkozik a nyugalommalA lakópark Budapest XI. kerületében, a Savoya Park közelében a...
87 550 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96131224)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi, sokoldalúan hasznosítható ingatlan a Lónyay utcában, a IX. kerület belső részén. a Lónyay utca a Ferencváros egyik l...
119 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93682544)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest szívében, az Astoriánál 3 különálló, panorámás, kétszobás lakás egyben, vagy külön. A hirdetésben szereplő kép...
274 000 000 HUF
2 712 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98693226)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás plusz garázs és TÁROLÓ! Budapesten a Sashegyen a xi. - XII. kerület határán található kilenc lakásos társasházban, 59 m2-...
106 000 000 HUF
1 796 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95332267)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 ...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67694435)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított, 58 m²-es lakás a Palotanegyedben 2. emelet, amerikai konyhás nappali + 2 félszoba! Eladásra kínálok eg...
105 000 000 HUF
1 810 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55163387)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97232644)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna fel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48883785)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó bohém hangulatú kis ékszerdoboz a belváros szívében, a bulinegyedben teljes berendezéssel! A lakás érvényes céges Airbnb...
63 300 000 HUF
1 978 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96472129)
12 napja a megveszLAK-on