Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (79369593)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3
Eladó újépítésű házak társaságában, Ócsán egy két szoba + nappalis ikerház! Ócsa nyugodt, közkedvelt részén kínálunk megvétel...
81 006 600 HUF
1 350 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (93884298)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, ajándék konyhabútorral! 3...
85 900 000 HUF
1 022 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21269934)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74278395)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (33473935)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kiváló lokáció mellett eladó ikerház a 19. kerületben! Kispest kertvárosi részén, a családi házas övezetében, kínálom Önnek a...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54474474)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a 18. kerület legkeresettebb lakótelepén a Lakatos utcában egy 2 szobás lakás. a ház 2020-ban Panel programon eset...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76737489)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított,...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (59574233)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési (lakóház) PROJEKT! A köki Terminál közvetlen szomszédságában eladóvá vált egy komplett, új építésű, 7 lakásos t...
155 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62323646)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VIII. kerületének kedvelt, folyamatosan fejlődő részén! Megvételre kínálok egy 4. emeleten található, kivá...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (34723584)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
Nagytarcsa egyik kedvelt, csendes részén kínáljuk megvételre ezt a 2018-ban épült, újszerű állapotú ikerházfelet. Az ingatlan m...
116 900 000 HUF
1 375 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14143476)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körút és a Jász utca sarkához közel, egy polgári ház 1. emeletén található, 3...
41 900 000 HUF
1 074 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (33774574)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47333947)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a M...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49279823)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Loft-élmény a Ferenc körúton: Világos, tágas és azonnal költözhető otthon Eladó egy egyedi hangulatú, belső kétszintes, 47 m² ...
84 900 000 HUF
1 806 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13417779)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (34342433)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. Ker. Hun utcában egy 61nm-es, egy szobás, V. emeleti, felújítandó, kedvező rezsivel rendelkező lakás. Ideális vál...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64841834)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88763442)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Itt a lehetőség, hogy a saját elképzelései alapján teremtse meg álmai otthonát. Ez az ingatlan nem csak egy lakás: egy stabil a...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (32138464)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló elhelyezkedésű panorámás panel lakás! a Budapest szívében található ingatlan 51 négyzetméteres. Ez a lakás ideális...
62 999 999 HUF
1 312 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44363876)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca
114.
115.
DH Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda)
116.
DH Tatabánya, Komáromi utca
117.
118.
122.
DH Vécsey utca - Pesterzsébet
123.
DH Veszprém, Budapest út
124.
125.
126.
DH Zalaegerszeg, Ady Endre utca
127.
DH Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal