Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Romándi családi ház hirdetés (24243943)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1978 m2
Szobaszám: 3
Lehetőség Románd szívében, álmodja újra ezt a tornácos házat! Románd központjában eladó egy stabil szerkezetű, masszív téglaép...
11 000 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bársonyosi családi ház hirdetés (54341469)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2741 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Bársonyoson hatalmas telekkel, felújított tetővel és rengeteg lehetőséggel! Bársonyos csendes részén e...
58 000 000 HUF
563 106 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88467653)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított, belső kétszintes lakás az Alacskai lakótelepenBudapest XVIII. kerületében, az Alacskai lak...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (59599413)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3
Miskolcon az Észak-Kiliáni városrészben, zöldövezeti családi házas környezetben, eladó egy 2 szobás felújítandó ingatlan, 961m2...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (41432338)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, eladó egy 55m2-es teljes körűen felújított, panelprogramos lakás. - Szigetelt társasház - új biztonsági b...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (57499356)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten eladó egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Megvételre kínálunk egy 50 m²-es, 5. emeleti, kiváló állapotú...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24338442)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 451 m2
Telekterület: 3882 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Vacsi hegyben, 3882 nm-es össz. Közműves telken fekvő, minden igényt kielégítő, nappali + öt hálószobás lux...
385 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94382449)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. a hirdetésb...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (39425295)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 2342 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Klotildligeten! Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy Piliscsaba egyik legelőkelőbb részén a Mátyás kirá...
149 900 000 HUF
717 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (54824382)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Eladó Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szintes, két külön önálló lakrésszel rendelkező szép á...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42644546)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos, galériás lakás eladó Angyalföld csendes részén kiváló közlekedéssel! Angyalföld kedvelt, nyugodt részén eladó...
50 500 000 HUF
1 364 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63923263)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (42724767)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (37555418)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 12
Tóalmás kivételes lehetőség befektetők és többgenerációs családok SZÁMÁRA! Tóalmáson kínálok megvételre egy 1196 m²-es telken ...
60 000 000 HUF
177 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (11329179)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted