Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63543244)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1. emeleti, 51 m²-es, erkélyes lakás a Citadella úton, kiváló lokációval, a Gellérthegy közvetlen közelében. A lakás 201...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63359832)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 m²-es (valóságban ~59 m²), nappali + hálós lakás Budapest XII. kerületében, a közkedvelt Németvölgyben, az Ugocsa ...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93392865)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 40 nm-es lakás a budai Duna-part közelében, a Fő utca és Jégverem utca sarkán, patinás, liftes épül...
73 900 000 HUF
1 847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (64487278)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, tágas, 43 m²-es lakás a Budai Vár közvetlen közelében, a Kapucinus utcában, 2004-es, liftes társasházban. Az er...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73929799)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagy teraszos, világos lakás eladó Budapest IX. kerületében, a Mester utcában, azonnali költözéssel. Az 54 m²-es, 2 szobás lak...
92 000 000 HUF
1 703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74247914)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca. Városliget szó szerint a KÜSZÖBÖN! Ez a 30 nm-es, teljesen felújított, va...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64535654)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangulatosan berendezett,...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61937437)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium otthon a Marina part szívében Budapest egyik legkedveltebb vízparti negyedében, a XIII. kerületi Marina parton, a 2019...
139 900 000 HUF
2 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (76153243)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Kerepesen két ház egy telken kiváló lehetőség összeköltözőknek vagy BEFEKTETŐKNEK! Kerepes központi, mégis nyugodt részén ela...
115 000 000 HUF
676 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (23749533)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházfél vasadon saját telekkel, modern műszaki TARTALOMMAL Vasad dinamikusan fejlődő, új építésű részén kínálunk...
74 900 000 HUF
841 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49749755)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői lakóövezeti telek hirdetés (48967725)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Beruházók figyelmébe ajánlom! Monorierdőn, kiváló elhelyezkedésű telek eladó! Ez a 690 négyzetméteres, belterületi telek alk...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (74596664)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Prémium családi ház azonnali hozammal XX. KERÜLEt Fiumei út mellett Budapest XX. kerületének egyik legkeresettebb, kertvárosi ...
168 900 000 HUF
1 299 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (24483497)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
17. kerületben három generációs családi ház eladó. Budapest 17. kerületének csendes mellékutcájában, egy olyan ingatlant kíná...
89 900 000 HUF
872 815 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (53434792)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten hangulatos, kertkapcsolatos otthont kínálunk megvételre! Budapest XX. kerületének kedvelt, családias hangulatú...
81 990 000 HUF
987 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (92273379)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (24393855)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (72459975)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28876679)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es, panorámás, társasházi lakás. Nagy erkéllyel ren...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37781921)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Andrássy út és a Kodály Körönd szomszédságában, a csendes Aradi utcában eladó egy két hálószobás, amerikai konyhás otthon. ...
145 000 000 HUF
1 746 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca