Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (19443993)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 5
Lakitelek-Tőserdőn, a fürdőtől pár perc sétára eladó ez a télen is használható, konvektoros fűtésű, tégla falazatú emeletes hét...
49 900 000 HUF
399 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (98437328)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1595 m2
Szobaszám: 6
Eladó Jakabszálláson egy 1595 m2-es telken épült, 3 szintes, nappali + 5 szobás családi ház! Az ingatlan jellemzői:- tégla szer...
105 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (18756343)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi ház eladó Kecskeméten a Vacsiközben! Nyugodt, kertvárosi környezetben kínálom eladásra ezt a 2004-ben épült kü...
139 900 000 HUF
1 238 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22447223)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (71723369)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 3
Izsák Főutcáján, szuper lokációban eladó családi ház 685 nm-es telken az iskola mellett! Állapota FELÚJÍTANDÓ. Izsák település ...
22 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83343243)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Szuper lokációban, szépen karbantartott családi otthon, mesés parkosított környezetben eladó Izsákon! Izsák város Kecskemét agg...
80 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67373733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45357712)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a Duna House kínálatában! Kecskemét belvárosában eladó felújítandó vagy bontandó családi ház. Jellemzők:-364 nm-es te...
54 000 000 HUF
635 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45937379)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási tanya hirdetés (79799336)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó hangulatos tanya, amely egyedülálló lehetőséget kínál mindazoknak, akik a természet közelségére vágynak. Az ingatlan egy ...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79944654)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 168 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes, 2023-ban teljeskörűen felújított 82m2-es ingatlan, ami a belvároshoz közel ...
49 900 000 HUF
608 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42613877)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3641 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten Vacsihegyben, de mégis közel a városhoz eladó egy külterületi telken lévő folyamatosan karbantartott családi ház, h...
52 900 000 HUF
637 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69351826)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (54379423)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1510 m2
Szobaszám: 7
Kecskeméttől mindössze 15 percre, Jakabszálláson kínálok megvételre egy igazán különleges hangulatú, két szintes családi házat,...
127 500 000 HUF
671 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35445434)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméti rezsibiztos otthon Felújítva, klímával, külön lakrésszel! Eladó Kecskemét egyik csendes részén egy összközműves, 19...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (73399421)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48947743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhet...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca
114.
115.
DH Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda)
116.
DH Tatabánya, Komáromi utca
117.
118.
122.
DH Vécsey utca - Pesterzsébet
123.
DH Veszprém, Budapest út
124.
125.
126.
DH Zalaegerszeg, Ady Endre utca
127.
DH Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal