Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 552 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37223447)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Éljen a főváros központjától csupán néhány megállóra! Belső udvari, csendes ingatlan! Erkel Színház, éttermek, kávézók, edzőter...
73 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (82747984)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy exkluzív, még épülő 136 nm2 családi házat Szigetszentmiklóson (2310, Pest megye), mely 2025 júliusában ke...
136 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17746278)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyedben egyedi kialakítású, pihenőkkel cifrázott, hangulatos LAKÁS! Palotanegyed közepén, Mikszáth Kálmán tér, Magyar N...
64 900 000 HUF
1 509 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (93743464)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 268 m2
Szobaszám: 2
Ráckevén kínálok megvételre egy 69 nm lakótérrel rendelkező ikerház felet. Az ingatlan beton alapon vegyes falazattal rendelkez...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (98349335)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén a Magas utca legtetején, eladó, egy elvehetetlen, csodálatos panorámával rendelkező, szerkezetkész, kétszintes ház....
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (31884113)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületének...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (57723755)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
Érd postástelep keresett részén! Érd Postástelep fiú neves utca részén, mindenhez közel eladó egy önálló családi ház. Az ingatl...
124 900 000 HUF
756 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93456534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Együtt, de mégis külön szeretne költözni? Itt a megoldás! *** Egy épületben most 2 teljesen egyforma lakás eladó! *** For e...
116 000 000 HUF
2 468 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47768214)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 nm-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes laká...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (62293363)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 8
Szentendrén, a kertvárosban, egy emelkedő telek felső területén elhelyezkedő, újépítésű ikerház szép panorámával, 2 nappali + 6...
110 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (61483777)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői:Kispest kertvárosi, zöldöv...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (53923224)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai külterületi telek hirdetés (97919839)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7060 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelmébe ajánlom! Délegyháza üdülőövezetében, paradicsomi környezetben kínálok eladásra, Lke-6 övezeti besorolású,...
80 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (95953486)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 25 km-re Bugyi frekventált részén, 915 m2-es telken álló 67m2-es vályogtéglából épült családi ház kiváló áron ELADÓ...
35 000 000 HUF
522 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43335239)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (34977841)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (38484794)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Eladó Prémium minőségű álomotthon Dunavarsány központjától pár percre! Ez a modern, energiatakarékos, 171 m²-es alapterületű cs...
199 000 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (27974699)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 25 km-re, Bugyi csendes utcájában, központhoz közel 1045 m2-es telken 70 nm-es, 3 szobás családi ház eladó! Amikor ...
45 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (27576685)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 9
A XVII. kerületben Rákoscsabán, önálló körbejárható, 1800 m2-es dupla telekkel rendelkező, 2 generáció együtt élésére alkalmas,...
249 000 000 HUF
667 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (97493757)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 9
II. kerület Zöldmáli részén2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobásCSALÁDI HÁZVárja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk egy exk...
1 050 000 EUR
1 351 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.