Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 552 db
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (29792223)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 7
Klotild telepen eladó önálló családi ház, 160 m²-es, több szintes családi ház 40m2-es nyitott terasszal, garázzsal és medencéve...
109 900 000 HUF
686 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (96716983)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43567955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (26153177)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok FIGYELEM! ! ! Vecsésen Market Centralhoz közel kínálok megvételre egy brutto 315 nm nm alapterület...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (31734443)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Üllőn, a közkedvelt Sportliget lakóparkban igényes állapotú ikerház eladó! Üllő egyik legkedveltebb, frekventált ám mégis nyu...
105 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (49697343)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76398435)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 2
Csendes kertvárosi ház eladó Rákoscsabán nagy telek, rengeteg lehetőség! Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba csendes, kert...
107 000 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (25199589)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsésen, Andrássytelepen egy bruttó 95 nm-es, nappali + három szobás, földszintes, felújítandó családi ház, melléképület...
96 000 000 HUF
1 129 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (33543691)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77347737)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Monor központjában kínálok megvételre egy 4 emeletes Társasházban lévő 4. emeleti, 2 szobás, Tehermentes, Azonnal költözhető Er...
52 000 000 HUF
896 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (23835982)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jászberény központjától 5 perc távolságra elérhető ez a teljeskörűen felújított, 1. emeleti, 52 m2-es, 2 szobás társasházi laká...
38 500 000 HUF
740 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (49999414)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1222 m2
Szobaszám: 4
Rendkívül csendes helyen, Tököl kertvárosi részén, eladó egy karbantartott 4 szobás családi ház. a hangulatos fedett teraszról ...
94 900 000 HUF
825 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (46477877)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51437563)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (13653378)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 6
1037 Budapest 3. kerület - Kényelmes Ikerházfél Táborhegyen Panorámás családi ház Táborhegyen intim kert, kandalló, szauna - 64...
225 000 000 HUF
1 323 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (28282544)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 9
Eladó felújított ikerház a Szentendrei úton 2 külön lakás, 162 nm összes hasznos alapterület. Bp. III. Ker. Szentendrei úton k...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84977992)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bp. III. Ker. Békásmegyer Duna felőli oldalán eladásra kínálunk egy napfényes, 66 m²-es, 3 szobás panel lakást műanyag nyílászá...
76 900 000 HUF
1 165 151 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94453489)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Családi ház Csillaghegyen tetőterasszal, csendes zsákutcában Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, Csillaghegy ...
205 000 000 HUF
1 158 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24283962)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szob...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (95268771)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4
Bogád egy békés és barátságos település, amely mindössze 8 km-re található Pécstől. a környék nyugodt életmódot kínál, távol a ...
64 990 000 HUF
363 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: