Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 552 db
Eladó Gyömrői lakóövezeti telek hirdetés (37433279)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyömrő központjában egy 1313 nm-es építési telek. Telek jellemzői: - Beépítési mód: oldalhatáron álló - Terepszint felet...
58 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői lakóövezeti telek hirdetés (37426548)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3783 m2
Szobaszám: n/a
Új lehetőség gyömrőn - beruházási POTENCIÁL! Gyömrő szívében, idilli környezetben eladóvá vált egy jelenleg 4 hrsz. -On talál...
89 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (45499577)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 173000 m2
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy helyet, ahova elbújna az emberektől, ahol kikapcsolódna; egy helyet, ahova munka után hazaérhet, vagy ahol dol...
179 000 000 HUF
2 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27722634)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66283453)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közleked...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31365473)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Haris közben kiadó lakás Budapest v. kerületében, a Haris közben kínáljuk kiadásra ezt a teljesen felújított 72 m2-es lakást, a...
400 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31365473)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
400 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi iroda családiházban hirdetés (74583654)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó iroda a Veres Pálné utcában Veres Pálné utcában kiadó egy kompakt 52 m2-es iroda, mely akár lakhatásra is alkalmas a gal...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (54357149)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XVII. kerületben az Akadémiaújtelepen, 562 nm-es telken, pillanatnyilag 2 generációnak kialakított, 160 nm-es családi h...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (32723193)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79577349)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14832334)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. a XIII. És IV. kerület határán, kiváló ...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (29937373)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi otthon a II. kerületben pasaréten - 1, 5m ft/nm ÁRONBudapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Mammu...
149 000 000 HUF
1 505 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (58392329)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világos, tágas 108 nm-es lakás Krisztinaváros szívében garázsbeállóval, kiváló közlekedéssel! Eladó egy ritka adottságokkal ren...
157 000 000 HUF
1 453 703 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (82642492)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (82337996)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen, egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan ela...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67244872)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erre az otthonra mindazoknak érdemes figyelniük, akik szeretnék a nagyvárosi élet kényelmét és pezsgését élvezni, miközben egy ...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (18727475)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső két szintes szép lakás teremgarázzsal Újpest központi részén! Eladásra kínálok egy bruttó 63 m2 / nettó 49 m2 -es belső k...
71 000 000 HUF
1 448 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43195663)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59657293)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsiBudapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ép...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca