Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 45 190 db
Eladó Turai családi ház hirdetés (99813853)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49341433)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57875152)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Két generációs otthon Pilis szívében! Eladó Pilis belterületén egy 415 m²-es telken fekvő, két különálló házból álló ingatlan, ...
68 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikebudai családi ház hirdetés (89377843)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Mikebudán egy 97 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat 700 m2-es önálló telken. IDE csak a bőröndöt ke...
68 500 000 HUF
706 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (19934439)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26241484)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23345314)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejárattal rendelkező, 2 generáció számá...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35779927)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (51552977)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓPécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn, ...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18987432)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra tég...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (37395446)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (97945737)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó ez az otthonos, két generáció együtt-külön élésére alkalmas felújított családi ház. Pest vármegye délkeleti részében, Pil...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52646257)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház Fót egyik legkeresettebb részén természetközeli nyugalom Fóton csendes, zöldövezeti részén eladó egy 330 m²...
285 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (84437528)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 268 m2
Telekterület: 2111 m2
Szobaszám: 4
Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy figyelmébe ajánljak egy igazán különleges ingatlant, amely egyszerre ötvözi a modern kény...
229 000 000 HUF
854 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83743236)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 493 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 8
Exkluzív családi ház, exkluzív környezetben. Eladó Budapest 17. kerületének exkluzív részén, a méltán kedvelt Pesti úti lakópar...
449 000 000 HUF
910 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (74937279)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség épülő szerkezetkész családi ház, fejezebbe álmai otthonát úgy ahogy megálmodta! ! Eladó 100-nm-es épülő szerke...
68 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (82449979)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (97188734)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. a lakás két szintes, te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49558463)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha valami különlegesre VÁGYIK! Kőbányai villalakás a Dreher család örökségéből nagypolgári otthon teraszokkal, hatalmas terekke...
165 000 000 HUF
1 486 486 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút