Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 45 133 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (88623743)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (78434453)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93451893)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 54nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocsi...
79 200 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32446741)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom Újpest egyik csendes utcájában található földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaro...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (64638927)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. Ker. Hun utcában egy 61nm-es, egy szobás, V. emeleti, felújítandó, kedvező rezsivel rendelkező lakás. Ideális v...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39171453)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Itt a lehetőség, hogy a saját elképzelései alapján teremtse meg álmai otthonát. Ez az ingatlan nem csak egy lakás: egy stabil...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (74331333)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 1
Tágas, többgenerációs családi ház nagy telekkel felújításra kiváló lehetőség Budapest XV. kerületének kertvárosias, csendes rés...
164 000 000 HUF
645 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (46224463)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 7
Prémium befektetés Fóton banki bérlővel, azonnali hozammal! Eladó Fót frekventált részén egy kiváló adottságú üzleti ingatlan,...
750 000 EUR
1 412 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33864877)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13. kerület, Juta u. ELADÓ egy kivételes adottságokkal rendelkező, tágas és rendkívül világos lakás a Juta utcában, ahol az in...
105 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48473574)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 259 m2
Szobaszám: 3
Eladó jó állapotú, felújított családi ház a XVI. -Ben, csendes környéken, intim kerttel! Ha egy csendes, zöldövezeti, mégis m...
124 900 000 HUF
1 759 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (15445376)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (62319745)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Monorierdőn a központtól nem messze egy 551 nm2- es telken elhelyezkedő 62 nm-es családi házat amihez hozzá t...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34839745)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Eladó Pilisen, az állomás közelében egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 nm-es családi ház 500 nm-es telken, rendezett, 1/1 ...
45 000 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (85147465)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-62...
75 900 000 HUF
1 012 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (33335448)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház, tökéletes választás akár több generációnak is, a csendes, de jól közlekedő Zsámbokon. Az ingatlan mérete ide...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bényei családi ház hirdetés (93991813)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: 3
Bénye központjában, közel iskolához, óvodához eladó 72 m2-es családi ház. a ház beton alapra épült masszív vertsárfallal. Belső...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei házrész hirdetés (58338485)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted