Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 45 398 db
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (52332636)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos 2 szoba + félszobás ház óriási telekkel azonnal költözhető! Ha egy szerethető, stabil, jól alakítható otthont kerese...
33 500 000 HUF
389 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (85481352)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs, két épületből álló különportás családi házat kínálok eladásra a Bankfalu városrészben 773 m2-es telken garázzsal...
32 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (79264677)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
32 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (74333425)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 5449 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ballószögi ház várja utolsó munkálatai megálmodóját! Jellemzők:- 5449 m2-es telek- 124 m2-es hasznos alapterület- 65...
89 500 000 HUF
471 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (54245393)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 3
Dabas Rózsadombján eladó egy egyedi tervezésű 157 nm-es egyszintes duplagarázsos családi ház. Az Otthon egy körbekerített 864 n...
125 000 000 HUF
796 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (78714675)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emeleti...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (33393537)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 5
Elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői:- 473 nm-es önálló telek- 120 nm-es ház...
117 900 000 HUF
990 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (43233194)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 290 m2
Szobaszám: 2
Nappalis, modern elrendezésű házrészt kínálok eladásra csendes kis utcában. a ház részben lekerített, egy utcai és egy belső sz...
25 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (34534426)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 8
Tiszakécskén kiemelt kertvárosi részén, közvetlenül a Tiszaparton eladó egy kétszintes, pincézett, vállalkozás működtetéséhez k...
119 000 000 HUF
510 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tanya hirdetés (99231385)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A természet szerelmeseinek kínálok eladásra egy 100 m² hasznos alapterületű, részben modernizált tanyát, mindössze néhány percn...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (35364348)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 108 m²-es hasznos alapterületű családi ház, amely 1985-ben épült beton blokk falazattal, masszív szerkezettel. Az öss...
109 899 999 HUF
1 017 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (32976724)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Részben felújított, tágas, polgári stílusú, 114 m²-es lakás, terasszal és kb. 300 M²-es kerttel Kiskunfélegyházán, a városközpo...
39 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (73174224)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Amerikai-konyhás, világos és tágas étkező-konyhával rendelkező 98 m2-es hasznos alapterületű saját belső udvaros ingatlant kíná...
34 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (87575433)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 3146 m2
Szobaszám: 2
Gazdálkodók figyelem! Dabason 3146nm-es telekkel rendelkező belterületi 152nm-es ingatlant kínálok megvételre, 100nm-es beköltö...
89 000 000 HUF
585 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (35894237)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 5
Teljeskörűen felújított, tágas modern terekkel rendelkező családi házat kínálok eladásra 571 m2-es telekkel, dupla garázzsal, 6...
129 900 000 HUF
717 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (63495641)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nagykőrös belvárosában 2 szobás, erkélyes parkranéző LAKÁS! Az ingatlan jó állapotban van, festés után költözhető! Legfon...
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (17743935)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői:- 473 nm-es önálló telek- 107. 11 Nm-es...
116 900 000 HUF
1 092 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (57327338)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Dabas-Gyónon eladásra kínálunk kertvárosi környezetben egy 96 m2-es alapterületű, összkomfortos új építésű családi házat 593 m2...
89 900 000 HUF
936 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tanya hirdetés (57369334)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a