Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 45 398 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94475974)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Madárhegyen minden igényt kielégítő, duplakomfortos, belső két szintes, kertkapcsolatos, 4 szobás, 116m2-es, luxus, okosotthon ...
309 990 000 HUF
2 672 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (27988245)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 6
Nyíregyháza csendes, rendezett részén, a Pántlika utcában eladó egy 140 nm alapterületű, kétszintes, jó adottságokkal rendelkez...
79 900 000 HUF
570 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75357224)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fényárban úszó, panorámás otthon 4 erkéllyel a VII. kerületben! A VII. kerület egyik frekventált, kiváló infrastruktúrájú pon...
125 000 000 HUF
1 760 563 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25479428)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, dupla erkélyes lakás a mom Park közelében – XII. kerület Eladó egy 83 m²-es, 3 szoba + hallos, teljes körűen felújí...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75835525)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Haller utcában egy 74 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakást, rendezett társasházban. Az ingatlan lift nélküli ...
98 000 000 HUF
1 324 324 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84222389)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Erkélyes, 3 hálószobás lakás a belváros szívében Síp utcaBudapest VII. kerületében, a közkedvelt Síp utcában, az Astoriától min...
139 000 000 HUF
1 510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26392761)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb rész...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71455486)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított,...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (46349414)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós kedvelt lakótelepén kínálunk megvételre, egy egy téglaépítésű társasház társasház 3. emeleti lakását. Az igén...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (43562584)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (98428115)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szigetszentmiklóson az Ádám Jenő sétányhoz közel egy 2017-ben épült, egyszintes, bruttó 70nm-es nappali+két szobás ikerhá...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32565675)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 3
A XVIII. kerület az egyik legcsaládbarátabb része Budapestnek. a kerület jól ellátott, infrastruktúrája kiemelkedő, és a közöss...
73 900 000 HUF
1 040 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (24785714)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (62942548)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! ! ! ! Kiváló befektetés! Kiadásra és lakhatásra is! Új tető! Új nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel! Új bejárati ...
86 000 000 HUF
988 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (91963475)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Dabas-Sáriban egy 91 m² lakóterületű + 18 m²-es garázzsal rendelkező, magas műszaki tartalommal megépített tá...
79 900 000 HUF
878 021 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (49643736)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (35582982)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1513 m2
Szobaszám: 4
Dabas Sári főút közelében eladó 93 nm-es családi ház 1513 nm-es telken. Megvételre kínálunk Dabas-Sári jól megközelíthető részé...
60 000 000 HUF
645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (55453559)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 2
Egyedi lehetőségekkel teli csendes ház Rákoscsabán! Budapest 17. kerületében nyugodt, kertvárosias részen eladó egy 100 nm-es, ...
107 000 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (32339734)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészségh...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (33833425)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Napfényes, kertkapcsolatos otthon Halásztelken alakítsa saját ízléséreHalásztelek egyik csendes mellékutcájában található egy i...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
37.
41.
42.
DH Gárdony, Balatoni út
46.
47.
49.
51.
53.
54.
55.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
56.
DH Kecskemét, Budai utca
57.
DH Kecskemét, Jókai utca
58.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
59.
68.
DH Márvány utca_Bánáti
69.
70.
72.
73.
74.
DH Nagy Lajos király útja
75.
78.
79.
80.
DH Nyíregyháza, Búza tér
85.
86.
DH Pécs, Hungária utca
87.
88.
89.
91.