Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 213 db
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (73239858)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (48336464)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű 100 nm-es lakás KOCSIBEÁLLÓVAL. Pest megyében, Monor közkedvelt részén, egy csendes mellékutcában található. a...
78 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli házrész hirdetés (72478512)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. a ház a Városháza szomszédságában csendes utcáb...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56333947)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 8
Különleges, két épületből álló 3 szintes családi ház, két utcai bejárattal a XVII. kerületbenEz a 360 m² alapterületű, háromszi...
329 000 000 HUF
913 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (73745936)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Modern, új építésű családi ház nagy telekkel Csévharaszton természetközeli élet, nyugodt környezetbenHa olyan otthont keres, ah...
85 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (26938768)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívébenGyömrő központi részén kínálok ...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (57375365)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (12934944)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Felső Nyáregyházán Újépítésű ikerház fél! Nyáregyháza központi részén kínálom megvételre ezt a 99 nm alapterületű ikerházfelet....
87 900 000 HUF
887 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (43815873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsés Felsőhalmon egy netto 147 nm alapterületű, nappali+ három halószobás, belső kétszintes, 424nm-es saját kerttel, ga...
132 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (34392659)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 253 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, kétszintes ikerházfél Vecsés központjában modern kialakítás, saját garázzsal, terasszal és udvarrésszel! Vecs...
159 000 000 HUF
1 135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (37833381)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1
Vállalkozásának keres üzlethelyiséget Gyálon lakással együtt, könnyedén megközelíthető helyen, saját utcai parkolókkal? Vagy ös...
95 000 000 HUF
358 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (38432749)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerházfél Gödöllő egyik legkedveltebb részén – a Kastély mögötti Alvég városrészben! Nappali + 4 szobás, gará...
144 650 000 HUF
1 055 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (99344743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség Monor csendes utcájában 20 perc budapesttől! Eladásra kínálunk Monor kertvárosi, átmenő forgalomtól men...
64 000 000 HUF
556 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péteri családi ház hirdetés (52464467)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségű családi ház eladó Péteriben! Csendes, új építésű utcában kínálunk eladásra egy 2018-ban, saját részre épített ...
155 000 000 HUF
1 220 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (25238216)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
132 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (68693393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
112 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (56464434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Monor- földszinti lakás2 szoba + nagy amerikai konyhás nappalifelújított állapotúkicsi UDVARRÉSSZELMonoron a városközpont közel...
67 900 000 HUF
798 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (29349449)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2424 m2
Szobaszám: 2
Tápiószőlős külterületi részén eladó kis házikó nagy telekkel! Pest megyében kínálom eladásra ezt a felújítandó házikót! a házb...
9 000 000 HUF
138 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (21734937)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

8.
DH Balatonfüred - Aranyhíd sétány
11.
DH Békéscsaba, Andrássy út
15.
16.
DH Budafok - Városközpont
17.
DH Budafok, Játék utca 2
18.
DH Budafok, Promontor Udvar
21.
23.
26.
DH Debrecen - költözés alatt
27.
29.
30.
32.
DH Eleven Center (Rétköz utca)
33.
34.
35.
DH Esztergom, Lőrinc utca
36.
40.
41.
DH Gárdony, Balatoni út
45.
46.
48.
50.
52.
53.
54.
DH Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca
55.
DH Kecskemét, Budai utca
56.
DH Kecskemét, Jókai utca
57.
DH Kecskemét, Petőfi Sándor utca
58.
67.
DH Márvány utca_Bánáti
68.
69.
71.
72.
73.
DH Nagy Lajos király útja
74.
77.
78.
79.
DH Nyíregyháza, Búza tér
84.
85.
DH Pécs, Hungária utca
86.
87.
88.
90.
91.
93.
94.
95.
96.
DH Szeged, Brüsszeli körút
97.
98.
DH Szeged_Petőfi Sándor sgt
99.
DH Székesfehérvár, Távirda
100.
DH Székesfehérvár, Vörösmarty tér
101.
102.
DH Szent Imre-kertváros
103.
104.
105.
DH Szentendre - Az ingatlanos
107.
108.
109.
110.
DH Szolnok, Ady Endre út
111.
DH Szombathely, Kiskar utca
112.
DH Szombathely, Kőszegi utca
113.
DH Szombathely, Thököly Imre utca
114.
115.
DH Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda)
116.
DH Tatabánya, Komáromi utca
117.
118.
122.
DH Vécsey utca - Pesterzsébet
123.
DH Veszprém, Budapest út
124.
125.
126.
DH Zalaegerszeg, Ady Endre utca
127.
DH Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal