Sürgősen eladó lakások Budapest III. kerület (173 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest III. kerület

Rendezés:

Összes találat: 173 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33974138)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26774334)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Budapest lll. Ker Békásmegyeren egy 48nm-es teljesen felújitott 8. emeleti panel lakás. Fűtése távhő egy...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57447457)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú lakás. A lakás az 5. emeleten található, d...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43954253)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Kaszásdűlőn egy 4 emeletes társasház 4. emeletén lévő 27 nm-es 1 szobás erkélyes panorámás lakást. A lakásr...
41 900 000 HUF
1 496 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44923477)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85747857)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (91648726)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keres, amit nem kell órákig takarítani az...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44774222)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 3. kerület Békásmegyeren eladó egy 10 emeletes panelház 8. emeleti, 50 m2-es, napfényes, 1/1 tulajdonban lévő, teherme...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85794379)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerület, Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Pablo Neruda utcában, négyemeletes panelház II. emeletén eladó, egy 37 nm-es k...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43413881)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal birtokbavehető, tehermentes, teljeskörűen felújított 26nm-es (bruttó 29nm-es a beépített erkéllyel együtt) - nyugati fe...
55 700 000 HUF
1 920 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35199953)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a szép garzon lakás, a 3. kerület egyik legkedveltebb részén, kiváló közlekedéssel, 9-es busz, 17-19-es villamosok! a ...
55 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78463243)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99854929)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás, III. kerület Óbudán, kiváló közlekedéssel, 9-es busz, 17-19-es villamosok! A lakás főbb jellemzői: csende...
55 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82343529)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás az...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73124433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás a...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95334949)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35637427)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (46788454)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36446953)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 57 m2-es, 1+2 félszobás felújítandó lakás! Az ingatlan egy 10 emeletes liftes panel...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal