Sürgősen eladó lakások Budapest III. kerület (173 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest III. kerület

Rendezés:

Összes találat: 173 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (28186459)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (69748928)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 52 nm-es, 1, 5 szobás, dupla loggiás, panorámás lakás a 11. emeleten! A magas emele...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37749544)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34439652)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27461227)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (41397398)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás eladó Budapest III. kerületében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest III. kerületében eladó egy 52...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33229331)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39223653)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34547359)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a III. kerület óbuda óváros RÉSZÉN, egy 34 nm-es 1 szobás jó állapotú tégla LAKÁST. A ház egy 4 szintes tégl...
58 800 000 HUF
1 729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79152314)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13486954)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Óbuda belső részén csendes utcában! Az ingatlan 34m2-es, a társasház magasföldszintjén található. Elosztását tek...
58 700 000 HUF
1 726 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (17924293)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Átmeneti kedvezménnyel érvényes az irányár! Kiválóan megközelíthető, mégis csendes helyen, igényes otthon elérhető áron! Bef...
59 900 000 HUF
1 815 151 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (28437638)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35597343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó bérleti jog! - Budapesti bérlakás csere Szegedire! A hirdetés nem eladó ingatlanról szól, hanem Budapesten lévő bérleti...
40 000 000 HUF
1 290 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97375523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53448419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Budapest III. kerületében, a Kabar utcában! Budapest III. kerületének egyik kedvelt részén, a Kabar utcában el...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36858297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97454298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43645782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli oldalon - eladó egy nagyon jó elrendezésű 49nm-es panellakás. Az élhető terekkel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal