Sürgősen eladó lakások Budapest VII. kerület (203 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest VII. kerület

Rendezés:

Összes találat: 203 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89311434)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm-es...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59545646)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 25 nm-es, jó állapotú, remek elosztású lakás a Csengery utca-ban! A földszinti ingatlan 1 szoba + konyhás kialakítá...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92883278)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24558947)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Befektetők, egyedülállók FIGYELMÉBE*** Király utca szomszédságában eladó egy földszinti, 22 nm-es, 1 szobás, összkomfortos,...
42 900 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84975297)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31486387)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Belső Erzsébetváros egyik csendesebb utcájában elhelyezkedő, kiváló állapotú lakás nyújtotta lehetőségeket. Ez a gondos...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39496729)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Belső Erzsébetváros egyik csendesebb utcájában elhelyezkedő, kiváló állapotú lakás nyújtotta lehetőségeket. Ez a gondosan...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13849244)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Tökéletesen kiadható ingatlan, a VII. kerületben az Almássy térnél! ***** Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosít...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39943747)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett 1. emeleti lakás metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, HITELEZHETŐ! ) Budapest 7. kerületében,...
42 900 000 HUF
2 145 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58379523)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91579974)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72954472)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelelm! *** *** Galériázott kis lakás, ligetváros csendes mellékutcájában! *** A megújult Városli...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (86974233)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes utca, felújított lakás, azonnal KÖLTÖZHETŐ ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó Belső-Erzsébetváros egyik csendesebb ...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77179283)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében található kivételes lehetőséget, amely nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési célokra is ideális...
43 900 000 HUF
1 463 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46753433)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legjobb befektetés irány ÁRON! Péterfy Sándor utcában körfolyosós társas házban egy szobás, 26 nm-es, csendes, polgári lakás ...
41 900 000 HUF
1 611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54923877)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest VII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal