Duna House ingatlan hirdetései

A Duna House hálózat anyavállalata 1998-ban alakult. A cégcsoport 3 országban van jelen. Magyarországon az egyik legismertebb ingatlanközvetítői márkanév a Duna House, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is vezető pozíciót tölt be. Ha a Duna House ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 44 429 db
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (73743549)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 5080 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertesen eladó egy kivételes adottságú, 3 szintes családi házzal rendelkező, 5000 m²-es birtok óriási lehetőségekkel! Erdők...
179 500 000 HUF
560 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (33284623)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (49257348)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 1
Bájos kis ház Csörögben nyugalom, lehetőség és akár állandó otthon. Vác autóval 10 perc, Budapest 30 perc távolságra van, így a...
57 000 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (33137242)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (35234393)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás, 2 szobás üdülő, a sárkány horgásztó környékén és a strandtól 150m-es TÁVOLSÁGBAN! Eladásra kínálok Tóalmás üdülő részé...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (79752485)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Cegléden1332 m2-es telken. Az otthon kényelmét és fenntarthatóságát több szempontból is szem előtt tartottá...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (33122965)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 183 m2
Szobaszám: 4
Modern, 2021-es építésű sorházi lakás eladó csévharaszton – azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladó Csévharaszton egy 113 nm-es, újszerű áll...
69 900 000 HUF
618 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (74876386)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 2
Gomba- eredeti vályogház! Eladásra kínálunk egy remek lehetőségeket rejtő családi házat Gomba csendes, nyugodt részén. Az ingat...
36 990 000 HUF
528 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (49279931)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Szép családi ház - Fót központban! Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szintes,...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (77863422)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház gyömrőn – hatalmas telek, rengeteg lehetőség! Ár: 75 000 000 Ft Eladásra kínálok Gyömrőn egy 83 nm-es, tégla...
75 000 000 HUF
903 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (49645497)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó, kertkapcsolatos lakás Fóton! Eladásra kínálok egy kismérerű, felújítandó, saját kertkapcsolatos társasházi l...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92939326)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó zöldövezeti kétszintes lakás Újpesten! Kiváló lehetőség nagyobb családoknak, vagy akár otthonról dolgozóknak! Budapest IV...
115 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (43365395)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerházfél Dunakeszin! Dunakeszi kedvelt részén, a Toldi-Dombliget Lakóparkban 2007 novemberében épült, társasházi besoro...
148 500 000 HUF
1 515 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (83395453)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2925 m2
Szobaszám: n/a
Vác egyik legszebb részén panorámás építési telek eladó! Természeti kincset keres, amely könnyen megközelíthető és páratlan kil...
61 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (89484297)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 5111 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás ingatlan Vác Deákváron! Eladásra kínálunk egy 73 nm-es, jó elosztású lakóházat csendes, nyugodt környezetben, p...
91 700 000 HUF
1 256 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (23543645)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Fót központban! Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szintes, ...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29183336)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kertkapcsolatos garzon zugló csendes részén! Eladásra kínálok Budapest XIV. kerületében a Bosnyák térhez közel, Zugló cse...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (97852585)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás Veresegyház központjában! Eladásra kínálok Veresegyház központi részén egy tágas, belső kétszintes, 5 szobás lakást...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (47241514)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás legfelső emeleti panelprogramos otthon Káposztásmegyeren eladó! Eladásra kínálok Budapest IV. kerületében Káposztásme...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (17836283)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, napfényes, legfelső emeleti panelprogramos otthon Infra szaunával! Főbb paraméterek:a lakás a 8. emeleten található,...
84 900 000 HUF
1 267 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni a Duna House hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: