Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (25497435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, a Duna-part közelében eladó egy 35 m²-es, felújított garzon, amely azonnal költözhető állapotban várj...
51 900 000 HUF
1 482 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95265758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49379247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77477393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó többfunkciós, felújított helyiség a VIII. kerületben? Keleti pályaudvar KÖZELÉBEN Megvételre kínálunk a VIII. kerület fr...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (79863335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es ü...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (56542649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (86617583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (21714773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Újpesten egy csendes, felújított, földszinti lakás jó közlekedéssel és infrastruktúrával. Ha szép állapo...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73826763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zuglóban, a Korong utcában, csendes, zöld, parkos környezetben kínálok egy 26 nm-es alapterületű szuterén lakást. - Kis ...
33 990 000 HUF
1 307 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75977127)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Önkormányzati Lakás bérleti Joga! Eladó Budapest Belvárosában, az v. kerületben a Bank negyedben egy önkormányzati Laká...
27 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74136354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelentős árcsökkenés! ! ! XIII. kerületben a Váci úton (Vizafogó) a Duna Pláza közelében kínáljuk megvásárlásra egy felújítás ...
41 000 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (96497631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy jó helyen az Újpesti Dunaparthoz nagyon közel. . . . Jó közlekedéssel és itt minden megtalálható újpesti piac, gyógyszertár...
39 900 000 HUF
906 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (72472184)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Újpalotán, egy 35 nm-es 1+1 szobás, ötödik emeleti, távfűtéses, társasházi lakás. A tízemeletes panelház, lifttel...
53 800 000 HUF
1 537 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52745374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás az Aradi utcában! - Világos és hangulatos otthon; - Zuhanyzós fürdőszoba; - Alacsony rezsijű, a közművek mérése eg...
35 000 000 HUF
2 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82356423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a x. kerület népszerű részén kínálunk megvételre egy átlagos állapotú, tégla építésű lakást. - 52 Nm lakótér - 2. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16555427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó műszakilag felújított, földszinti, lakás a VIII. kerületben a Visi Imre utcában. Alapterülete 34 nm-es, egy légterű kial...
44 999 000 HUF
803 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84254521)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében, Újlipótvárosban ezt a kivételes, frissen felújított 18 négyzetméteres, használt lakást, amely id...
37 900 000 HUF
2 105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77422779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület, Tisztviselő telep igazi kuriózum a város közepén! Kertvárosias lakó környezet, kisebb házak és hatalmas geszten...
34 900 000 HUF
658 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93457477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk a X. kerület központi részén egy panel lakást! Az ingatlanról: ✔️ 41 m2 ✔️ 2. emeleti részei: nappali, há...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal