Sürgősen eladó lakások Budapest (2828 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 828 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43778578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten * * * Eladó Budapest IV. kerületében, Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + ...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75254341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Dream House Ingatlaniroda kínálatban Eladó szuterénlakás, a 7 kerület szívében. Budapest belvárosában épült tégla házban kivi...
24 900 000 HUF
858 620 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24833564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erzsébetvárosban, ! ! Az István utcában eladó egy jó állapotú, 29 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező, galériázott téglala...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74533312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - egy helyrajzi szám, két önálló lakás! Eladásra kínáljuk ezt az egy...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14686319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97697423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (13722334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talál...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95377312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (87274375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55341963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ferdinand negyedben! ! Egy 24nm es 1 szobás 1 emeleti lakás Budapest XIII. kerületében a, 2020-ben teljesen felújított galériá...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67343497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 24nm es 1 szobás 1 emeleti lakás Budapest XIII. kerületében a Ferdinand negyedben, 2020-ben teljesen felújított galér...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97776633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 24 nm es 1 szobás 1 emeleti lakás Budapest XIII. kerületében a Ferdinand negyedben A lakás 2020-ben teljesen felújít...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32693333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33891273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen felújított, modern stílu...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44457444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85397735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73296174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - egy helyrajzi szám, két önálló lakás! Eladásra kínálunk egy egyedi...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37741734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületbenEbben a 19nm-es Lipótvárosi lakásban minden megtalálható, amire s...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32943753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39562427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal