Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64339313)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44433433)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** A világörökség részeként nyilvántartott Andrássy út közelében, a Kodály köröndnél, egy ...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (26926967)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy jó elhelyezkedésű lakást. Az ingatlan 46 nm-es, 2 szobás. a szobák külön nyílnak. a konyha étkezős. A...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34726733)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belső kétszintes, 2 szobás lakás Rákoskeresztúron Eladásra kínálunk a XVII. kerületi Újlak utcában egy 47 nm-es, belső ké...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (24744716)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Remek Lehetőség! Eladó egy felújított hangulatos 46 m2-es lakás Újpest szívében, központi, könnyen megközelíthető helyen. a 3...
54 900 000 HUF
1 193 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97324134)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerületben a Bank Bán Utcában Eladó Egy Teljes Körűen Felújított, 30 Nm-Es, 1 Szobás, Azonnal Birtokba Vehető 2. emeleti La...
54 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (31973886)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy csendes lakás Kiszugló szívében, az Angol utcában! Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 45 nm-es, 1 nagy szobás (33 nm)...
52 000 000 HUF
1 155 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85793111)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított - Félemeleti - egyszobás garzon Teljesen felújított félemeleti lakásokat kínálok ügyvédi használati megosztással. ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23538923)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42243776)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! XIV. kerület kedvelt részén, a Róna utcában kínálunk megvételre egy téglaépítésű, rendezet...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73453867)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Barátságos garzon Alsórákos egyik legszebb utcájában – saját tárolóval és hangulatos kerttel. Alsórákos csendes, zöld utcájáb...
39 500 000 HUF
1 362 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48797135)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon Budapesten, a 7. kerület szívében! VII. Csengery utcában, első emeleti, felújított, 29 m²-es garzonla...
53 000 000 HUF
1 827 586 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74534152)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon • Új Építésű • Bútorozva • Modern Design És Technológia • • 3%-os Otthon Start igényelhető! • Kiváló közlekedésnél, köz...
46 800 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (42392529)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, erkélyes garzon a Békásmegyeren – remek lehetőség! Budapest kedvelt részén kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 4...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72683292)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület Alsórákos kedvelt részén, a Balázs utcában kínálunk megvételre egy 4 lakásos, téglaépítésű társasházban található,...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25394995)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szent István Bazilika Közelében Garzon Eladó! Alkuképes Irányár! Megvételre kínálok a VI. kerület Hajós utcában, a Bazilik...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74249724)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88985353)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es lakás a VI. kerületi Szófia utcában! Budapest egyik kedvelt, központi részén kínálunk megvételre egy 4. emelet...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (85387463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: rákospalotán, a rákos úton, eladó egy 50 m2 kertrésszel rendelkező, 27 m2, 1 szobás, földszinti, közepes állapo...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal