Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92975483)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42755365)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított minigarzon ELADÓ! A Rejtő Jenő utcában, a Pesti Magyar Színház közvetlen szomszédságában eladó egy igényesen felúj...
54 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (39297743)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel belvárosában kínálunk megvételre egy 55 nm-es, 1+1 félszobás, erkélyes lakást egy jó állapotú, folyamatosan karbantartot...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54734386)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló állapotú, alacsony rezsijű, jól kiadható lakás várja új tulajdonosát a Budapest x. kerületében, a Kápolna utca 1. Szám a...
47 900 000 HUF
1 260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72513414)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének közkedvelt, kiváló infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre egy 34 m²-es, 1 szobás, el...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99423323)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, rendezett, jól megközelíthető környezetben kínálunk megvételre egy 26 m²-es, saját előterasszal rende...
35 000 000 HUF
1 346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85254737)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. kerületben a Határ úthoz közel eső helyen kis kuckó ELADÓ! Társasházi lakás! 16Nm-es, 1 szobás, jó állapotú ingatlan. ...
25 500 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24735194)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy beköltözhető állapotú, igény szerint modernizálható egy szobás lakás Kőbánya Óhegy városrészében, közel a központhoz,...
42 900 000 HUF
1 128 947 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74284429)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ilyen áron lakóingatlant nem talál Budapesten! Eladó 15 m²-es, 1 szobás, szuterén lakás, amely egybenyitott lakótér és mini kon...
12 900 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (18737333)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72443761)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb rész...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54533986)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 38 nm-es másfél szobás lakás a puskás ferenc stadionhoz KÖZEL! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Tized...
44 900 000 HUF
1 181 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (42759246)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra. ...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (23544373)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (85396868)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Budapest x. kerületében, Óhegyen! Megvételre kínálok Budapest x. kerületén...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31347436)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb részén...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (65842346)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45177589)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99831849)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a Ráday utcában azonnali érték, biztos hozam, gyors költözés! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcájában...
54 000 000 HUF
1 459 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (68183243)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Ráday utcában azonnali érték, biztos hozam, gyors költözés! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcájában, a hangu...
49 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal