Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (72775893)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (14399238)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-es erkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyob...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93149434)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (11753995)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (59192577)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31259956)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy teljes körűen felújított, 43 m²-es ingatlant a Corvin sétány tövében! A lakás a belváros egyik rejtett k...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (85486382)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított belvárosi LAKÁS A Hársfa utcában, a Király utca és a Wesselényi utca közötti részen kínálok megvételre egy 29 m²-es...
37 900 000 HUF
1 306 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (48336333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
DunaFok Szabadidőpark remek lehetőséget biztosítanak sportolásra, sétára és kikapcsolódásra, miközben a környék infrastruktúráj...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (47635957)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, azonnal bérbeadható LAKÁS A Soroksári úton, a Tóth Kálmán utca felől megközelíthető bejárattal kínálok megvételre ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (47375473)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás a corvinhoz KÖZEL Az egyre fejlődő VIII. kerületben kínálom megvételre ezt a 43 m2 hasznos alapterületű, 2 sz...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (22724248)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon a corvin NEGYEDNÉL Eladásra kínálom ezt a világos, igényesen felújított, 23 m²-es garzonlakást 6 m²-es galér...
45 490 000 HUF
1 977 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (63788683)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy jó BEFEKTETÉSÖrömmel mutatom be Önnek ezt a kiváló befektetési lehetőséget Corvin negyedben. Ez a földszinti lakás ideális ...
39 800 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (44933953)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33767145)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96649853)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerület belvárosában, a Ferenciek teréhez, Váci utcához közel – Bauhaus házban, földszinti, utcai barátságos 25nm-es szobás ...
54 900 000 HUF
2 196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94433997)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Pongrácz úton 41 nm-es, 1 + 1 fél szobás, első emeleti lakás új tulajdonosát várja --------------A ...
43 000 000 HUF
1 048 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43853744)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított lakás Budapest XX. kerületében, Pesterzsébeten – kiváló közlekedéssel! OTTHON start hitelre ALKAMAS! Budap...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73687476)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szinyei Merse utca, 2. emelet • top lokáció • ténylegesen prémium minőségű felújítás! Bútorokkal együtt! Budapest egyik legke...
47 500 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39423683)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Dózsa György úton, a Városliget közvetlen szomszédságában eladó egy 29 m²-es, első emeleti, belső ...
52 900 000 HUF
1 824 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal