Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95899423)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán*** Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59233435)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 nm-es, egyszobás lakást. Az in...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53214956)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Eladó több funkciós ingatlan a VIII. kerületben *** Megvételre kínálunk egy társasház pince szintjén található, 48 m2-es h...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47948933)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79694231)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93375245)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetői és első lakás vásárlói kedvenc: a+ rezsibájnok garzon ERKÉLLYEL Eladó egy 2026-os átadású, 29 négyzetméteres, 2. em...
50 497 099 HUF
1 741 279 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (39536463)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Békásmegyer dunai oldalán, egy 31 m2-es, 1 szobás, harmadik emeleti lakás. Nyílászárói új műanyagok. Burkolata laminált...
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (29389416)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületében...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54923877)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79978415)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében ezt az egyedi lehetőséget, közvetlenül a Dohány utcai zsinagóga mellett, közel a Deák Ferenc tér ...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88929994)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. a lakás főbb jelle...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93366434)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (56713298)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94648564)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74879499)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos egyik legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehet...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (76384747)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77643825)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Füvészkert szomszédságában, eladó egy 30 m2-es, egyszobás, igen jó állapotú, földszinti lakás. a ...
51 500 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47597248)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 17 m²-es garzon / iroda Angyalföldön – kiváló befektetés! Angyalföld folyamatosan fejlődő, rendezett részén kínálok meg...
33 000 000 HUF
1 941 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67841755)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel, jó közlekedéssel! 1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel...
34 900 000 HUF
1 203 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35998746)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás a VIII. kerületben, a Fűvészkert közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. kerületében, a Fűv...
51 500 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?