Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
70 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25937398)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (17334774)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57465554)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18824438)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 m? -Es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47457534)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (58799775)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (21233744)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33644246)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótváros szívében, a Hegedűs Gyula utcában eladó egy teljeskörűen felújított, berendezett design garzon rendkívül alacsony ...
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57376339)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Olcsó mini-garzon a Városligethez közel! Eladó Budapesten a 7. kerület gyorsan fejlődő részén, a Városligethez közel, jó állap...
26 400 000 HUF
2 640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35475422)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű, teljeskörűen felújított, lakberendezett 1. emeleti garzon! (1/1 Tulajdon, hitelezhető) Eladó Budapest 7. kerületében, ...
45 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22479573)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES! Eladásra kínálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci u...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33432749)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 m? Alapterületű,...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55447596)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerület Szabolcs utcában eladó egy 28 nm társasházi lakás LAKÁS: - 26 nm ( Falbontás miatt 28 nm alapterületű ...
53 000 000 HUF
2 038 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49574532)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2. emelet • top lokáció • ténylegesen prémium minőségű felújítás! Teljes bútorzat! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi ut...
54 500 000 HUF
2 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88932371)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított lakás! A 8. kerületben, a folyamatosan fejlődő, Magdolna negyedben, a Lujza utcában, eladó egy kívülről t...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43652159)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (31512457)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! *** Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33677339)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-es erkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyob...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95932723)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Kelenföld szívében, egy jó fényviszonyokkal rendelkező lakást. Ez az ingatlan kivál...
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal