Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43333893)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84345361)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23787834)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten, Erzsébetfalván, a városközponttól 5 perc sétára, egy földszinti, 2 szobás, 56 nm-es, hőszigetelt, felújított la...
49 500 000 HUF
883 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (56595744)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (57944144)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49815993)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapotú lakás, gépesítve, ...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84679333)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32348399)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75588944)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57543868)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, napfényes félszuterén lakás eladó Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közleked...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (32534319)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42132945)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. Az ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93483833)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74259287)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra. ...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46765727)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29734758)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos garzon Zugló szívében. Kiváló közlekedés, ideális befektetés! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest XIV....
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (29375663)
26 napja a megveszLAK-on