Sürgősen eladó lakások Budapest (2829 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 829 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (62775592)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93847349)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Göncz Árpád Városközpont közvetlen közelében, mégis csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rende...
39 150 000 HUF
1 702 173 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (45516155)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest IX. kerületében, a József Attila-lakótelepen, az Ifjúmunkás utcában egy 35 m²-es, 1 + fél szobás, közepes állapo...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27274957)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, zárt lakótelepen lévő, felújított állapotú TÉGLALAKÁS A lakás műszaki állapota jó, a villamosvezetékek és a vízvezeté...
32 900 000 HUF
1 134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (33377444)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzonlakás rákos-patak KÖZELÉBEN Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, az Erzsébet királyné útján, a Rákos-patak zöld kör...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63992766)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél ELADÓ!  Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73424634)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen, a Gyártelepen, egy háromszintes irodaház 2. emeletén eladó egy 44 m²-es, praktikusan kialakított lakás. A lakótér e...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69649264)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen, a Gyártelepen, egy háromszintes irodaház 2. emeletén eladó egy 44 m²-es, praktikusan kialakított lakás. a lakótér egy...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (86432797)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bajnok utcában eladó egy 40 m2-es, egyszobás, galériázott, jó állapotú, első emeleti lakás. A hét lakásos, két emeletes társa...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79572474)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület Kálvária tér szomszédságában, a Dankó utcában, rendezett polgári társasház 1. emeletén eladó egy 41m2-es, 1 szoba...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99744326)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, ! ! 14 M² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. a lakás főbb ...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92643576)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás az...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (48634464)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: újpest szomszédságában, eladó egy, 2000-ben épült, 39 m2, jó állapotú, földszinti garzonlakás, zárt Udvari AUTÓ...
50 900 000 HUF
1 305 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (69336267)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel központi, mégis csendes, jól megközelíthető részén, a Kossuth Lajos utcában eladó egy 35 négyzetméteres, erkélyes, kilen...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34357347)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapotú lakás, gépesítve, ...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27244977)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest 7. kerületének Városligethez közeli részén (Dembin...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44685275)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon start hitelre alkalmas ingatlan CSEPEL-ERDŐSORON*** Eladó 48 nm-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhel...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79533445)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88937484)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (15733651)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. Az ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal